fbpx

faQ

Naše databázy obsahujú verejne dostupné dáta spoločností (firiem). Preto sú v súlade s GDPR.

Naše databázy, po ich zakúpení, môžete použiť len pre vaše marketingové aktivity, pokiaľ sú v súlade s právnymi predpismi EU. Ich ďalšie šírenie akoukoľvek formou je zakázané.

Naše databázy, po ich zakúpení, môžete použiť len pre vaše marketingové aktivity, pokiaľ sú v súlade s právnymi predpismi EU. Čiže aj na e-mailové kampane, pokiaľ dodržíte pravidlá, že najskôr oslovíte spoločnosti e-mailovou ponukou na obchodnú spoluprácu.

  • Ponuka na obchodnú spoluprácu môže obsahovať 1 až 5 viet o Vašej spoločnosti a 1 až 5 viet o spolupráci ktorú oslovenej spoločnosti ponúkate.
  • Do e-mailu je možné pridať 1 až 3 obrázky Vašich produktov (bez ceny).
  • Na záver je potrebné uviesť, žiadosť o zaslanie celej ponuky alebo bližších informácií. (Neudeľujeme súhlas na priamo poslané ponuky bez predchádzajúceho súhlasu príjemcu.)

Samozrejme. Ak chcete nechať oslovenie cieľovej skupiny kontaktov na nás. Máme za sebou stovky úspešných kampaní. Spolu navrhneme profesionálny e-mail, vyberieme cieľovú skupinu a profesionálne ju oslovíme. Výsledkom budú nové kontakty, ktoré budú chcieť s Vami spolupracovať. Pre viac informácií vyplňte prosím FORMULÁR.

Samozrejme. V prípade, že ste na našej stránke nenašli cieľovú skupinu kontaktov akú hľadáte, tak nás neváhajte kontaktovať. Nie všetky naše kontakty a cieľové skupiny sú zverejnené a vieme pre Vás pripraviť aj databázu na mieru. Pre viac informácií vyplňte prosím FORMULÁR.

Ako stály zákazník Contact portal šetríte peniaze pri každom nákupe – nielen u Contact portal (do výšky 7%, ráta sa z ceny bez DPH), ale aj u všetkých obchodných partnerov po celom svete! Nakupovanie je zábava!

Prehľad Vašich zákazníckych výhod:

Cashback a Shopping Points za každý nákup

Aktuálne informácie o exkluzívnych deals a akciách

Pozvánky na podujatia

Bezplatné a nezáväzné členstvo

Ak sa chcete registrovať kliknite TU.

faQ